top of page

 Společnost

SPOLEČNOST

ANEXIA - Administrativní budova

ANEXIA s.r.o. je největší dopravní firmou v okrese Rakovník. Začátek její dlouholeté tradice se datuje od roku 1949, kdy vznikl dopravní závod Rakovník v rámci celorepublikové dopravní společnosti ČSAD.
V současné podobě společnosti s ručením omezeným působíme od 1.4.1994, kdy došlo k privatizaci státního podniku ČSAD Rakovník. U jejího zrodu stáli čtyři společníci. V současné době má firma tři společníky, kteří jsou současně jednateli společnosti.

 

Mezi naše hlavní činnosti patří mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, spedice, skladování a logistika, servis DAF, opravy a údržba nákladních vozidel, autobusů, osobních a dodávkových vozidel.
 

Firma zaměstnává téměř 560 zaměstnanců a provozuje 100 nákladních souprav DAF a návěsy Kögel nebo Krone. Naše firma disponuje dostatečným technickým zázemím pro provoz středně velké dopravní společnosti. K tomu patří například vlastní čerpací stanice, diagnostické středisko, nejmodernější tlaková myčka "Tammermatic Rainbow ULTIMA AX 600", velká kapacita dílen a odstavných ploch, prodejna náhradních dílů a další.
 

Dále firma provozuje 3 moderní skladovací haly ANEXIA I. II. III. a manipulační halu, které jsou určeny pro skladování surovin a výrobků našich nejvýznamnějších obchodních partnerů.
 

Naším cílem je neustále rozšiřovat a zkvalitňovat naše služby, aby se okruh našich spokojených zákazníků neustále zvyšoval. Abychom tohoto cíle dosáhli, zaměstnáváme odborníky, které dále školíme a staráme se o jejich kvalifikaci, investujeme do moderních technologií a modernizujeme prostředky, které k naší činnosti využíváme.

bottom of page