top of page

Jak napsat životopis

JAK NAPSAT ŽIVOTOPIS

Pokud máte zájem u nás pracovat, víme, že byste se nejraději přišli představit osobně. My bychom tuto formu také uvítali, ale z kapacitních důvodů nejsme schopní se každému věnovat osobně v době, kdy nás navštíví. Abychom si s Vámi mohli domluvit osobní schůzku, potřebujeme dopředu vědět základní informace o Vašich pracovních zkušenostech

Pro brigády máme připravený formulář, který nahrazuje životopis. Pro ostatní pozice je potřeba vytvořit a doručit k nám vlastní životopis. Protože víme, že řada z Vás se s psaním životopisu setkává poprvé, připravili jsme pro Vás návod, jak na to.

Přihlašovací formulář (brigáda):

ANEXIA - Formulář - stáhnout

Návod na vytvoření životopisu

Životopis je dokument, který shrnuje Vaše pracovní zkušenosti. Dáváme přednost životopisu strukturovanému, tj. takovému, kde jsou údaje uvedeny heslovitě. Životopis můžete odeslat e-mailem nebo osobně doručit na recepci společnosti ANEXIA s. r. o. v ulici Kuštova 2736, Rakovník.

Jméno a příjmení

bydliště

kontaktní telefon

e-mail

datum narození nebo věk

vzdělání

pracovní zkušenosti - uvést dobu, kdy jste byli u jednotlivých zaměstnavatelů zaměstnáni, jméno zaměstnavatele, druh vykonávané práce (je možné podrobněji popsat)

další znalosti a dovednosti - například řidičské oprávnění, oprávnění na VZV, jiné průkazy, jazykové znalosti atd.

zájmy a koníčky

reference z předešlého zaměstnání

Vzor životopisu:

ANEXIA - Životopis - stáhnout
bottom of page