top of page

Správce vozového parku - technik nákladní dopravy

Jsme významnou rakovnickou společností zabývající se logistikou, skladováním, kamionovou dopravou

a servisem nákladních vozidel.

Do svého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

SPRÁVCE VOZOVÉHO PARKU - TECHNIK NÁKLADNÍ DOPRAVY

Náplň práce:
  • zajišťování technické způsobilosti nákladních a přívěsných vozidel

  • plánování technických prohlídek a pravidelné údržby

  • řešení nehod, odtahu vozidel a škodních událostí

  • koordinace činností mezi dispečinkem nákladní dopravy a servisem

  • denní komunikace s řidiči a dispečery

  • související administrativa

Očekáváme od Vás:
  • zkušenosti z provozu nákladní dopravy

  • samostatnost, flexibilitu, psychickou odolnost, schopnost pracovat v týmu

  • výborné organizační schopnosti

  • práci na PC - uživatelská znalost

  • ŘP skupiny CE a profesní průkaz výhodou

  • AJ na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme Vám:
  • základní mzdu dle zkušeností 40 000 - 45 000 Kč

  • osobní ohodnocení dle míry zapracování až 5 000 Kč

  • prémie a bonusy dle výkonu až 5 000 Kč

  • práci v pracovním poměru na dobu neurčitou pro stabilního českého zaměstnavatele s dlouholetou tradicí

  • zázemí moderních kanceláří v Rakovníku s možností parkování

  • příspěvek na stravování

  • 2 dny FreeDays k dovolené navíc

  • nástup možný ihned

Zaujali jsme Vás? Pošlete svůj životopis na e-mail personalni@anexia.cz nebo volejte na 313 113 555 - Ing. Dagmar Vaníčková

Výběrové řízení bude probíhat po dobu zveřejnění tohoto inzerátu na www.anexia.cz

bottom of page